Najväčšie hodinárstvo na Slovensku

Predaj hodiniek, hodín – Dom Max.

V Bratislave uz 19 rokov  pôsobí na Vajnorskej ulici – oproti obchodnému centru Polus značková predajňa Casio.  Prvá a dodnes s najväčším portfóliom značky Casio v Európe. Ak hľadáte modely z radov  G-SHOCK, SHEEN, EDIFICE , BABY-G, PRO-TREK, alebo hoci aj retro modely, tu si isto prídete na svoje a nájdete i ten Váš kúsok.

V minulom roku ale došlo na tejto adrese ku ďalšej hodinárskej “expanzii” Oproti predajni Casio boli sprevádzkované nové  priestory kde sú ponúkané hodinky.  Vznikol tak najväčší hodinársky komplex , kde okrem modelov najväčšieho výrobcu hodín vo svete – a tým Casio je už niekoľko desaťročí, pribudli aj modely zo Švajčiarska – SWISS Military Hanowa, SWISS Military Chrono, Swiss collection, SECULUS SWISS made.. alebo máte radi skôr ruské značky?  Vyberite si z modelov Vostok, či AVIATOR. Dámy sú očarené modelmi BERING.. Ak dávate prednosť američanom čaká na Vás najväčšia kolekcia TIMEX na Slovensku, alebo si môžete vybrať z modelov GANT, či NAUTICA.  Potrpíte si na japoncov? čo tak špičkové modely CITIZEN…

Vsetký zastúpené značky ani nemôžeme vymenovat, o zastúpenie sa stále hlásia ďaľšie…   Už dnes je tu ale výber, ktorý  navštevníkov viac ako prekvapil.  Vitajte v Dome hodín MAX na Vajnorskej ulici.
Predaj hodín, hodiniek – Dom Max – Bratislava.

Reklama.


Comments are closed.