Vytvorte si harmonický domov použitím drevených materiálov

Zmeňte vzhľad svojho obydlia pomocou drevených prvkov. Drevo sa na stavbu používa už storočia a stále má svoje čaro. V dnešnom modernom svete Vám ponúka únik od technológií a vnáša do domova prírodu. Priestoru navyše dodá pocit tepla, zútulní ho a naplní príjemnou vôňou.

Pokiaľ premýšľate nad použitím drevených materiálov do interiéru alebo exteriéru – na obklad, podhľady alebo podlahu – ste na správnom mieste. Naše produkty vyrábame z kvalitného dreva a prispôsobujeme ich podmienkam zákazníka. Ponúkame Vám bezkonkurenčné ceny, o čom sa môžete presvedčiť v našom cenníku.

Ozvláštnite si svoj domov použitím dreva a dajte svojej predstavivosti voľný priechod. Náš tatranský profil je výbornou voľbou do altánkov, na podbitie striech či pokrytie podkrovia. Drevo najvyššej kvality Vám poskytne trvácne riešenie pre širokú škálu plôch. Tatranský profil je vyrábaný systémom perodrážky, teda na jednej strane je pero a na druhej drážka, aby do seba diely zapadli a vytvorili pevný spoj. Vyberte si z dvoch tried kvalitného smrekového dreva a vychutnajte si v pohodlí domova vôňu a príjemné prírodné prostredie. Pri použití sa fantázii medze nekladú.

V našej výrobe nájdete aj zrubový profil a drevené obklady, čo ocenia najmä milovníci zrubov a dreveníc. No týmto spôsobom je možné dekorovať aj rodinný dom či chalupu. Smrekové drevo je pevné a odolné, čo je zárukou dlhej životnosti.

Rozmýšľate nad výmenou koberca, či laminátovej podlahy? Drevená podlaha oplýva príjemnou vôňou, dodá Vám pocit tepla a navyše má výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Najčastejšou voľbou je tmavšie smrekové drevo, no ponúkame Vám aj dlážkovicu z borovicového dreva, ktorá je svetlejšia a pôsobí teplým dojmom. Perodrážka zároveň poskytuje jednoduchý a rýchly spôsob pokladania so zárukou hladkých spojov. Pri náhodnom poškodení je možná rýchla oprava.

Doprajte si pohodu s priateľmi, či len svoju chvíľu osamote s pohárom vína na drevenej terase. Nadýchnite sa jej príjemnej vône a odložte problémy bokom. Dosky majú na oboch stranách protišmykové drážky –  z jednej strany jemnejšie, z druhej zasa hrubšie. Vyberte si, ktorá strana sa pre vašu terasu hodí najlepšie. Drevo je nenasiakavé a odolné voči vode. Pod jednotlivé dosky sa na mieru vyrábajú podkladové hranolčeky. Táto exteriérová podlaha je vhodná na terasy, altánky či chatky a jej montáž je pomerne jednoduchá.

Z nášho repertoára Vám ponúkame okrem tatranského a zrubového obkladu aj drevené hranoly zo smrekového dreva na rôzne použitie.

Z ponuky produktov na  www.tatransky-profil.com si môžete vybrať materiál podľa Vašich predstáv. Splňte si už dnes svoje predstavy o drevenom domove. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Reklama zdarma

Comments are closed.