Funkčná bielizeň Nanosilver

Komfort-Shop – Funkčná bielizeň – Prečo si vybrať Nanosilver

Mnoho ľudí dnes stále nepozná pojem funkčné prádlo, funkčná bielizeň. Ak to slovo aj počuli, spája sa im skôr so športovcami a vysokou cenou. Nie vždy to však musí byť pravda.
Spodné prádlo - funkčná bielizeňFunkčné prádlo kupujú na Slovensku predovšetkým ľudia v aktívnom veku, teda okolo 30-50 rokov.  Aktívne obyvateľstvo si začína uvedomovať, že telo si zaslúži popri kvalitnej strave či topánkach aj kvalitné oblečenie – napríklad aj novinky v oblasti nanotechnológii.  Funkčné oblečenie už dnes  nevyhľadávajú iba profesionálni športovci, ale aj ľudia s ochoreniami kože alebo so zvýšeným potením.

Na čo dávať pozor pri nákupe funkčného oblečenia?

 Pri nákupe funkčného oblečenia je treba dávať pozor na to, čo skutočne je funkčné oblečenie a čo si tento pojem privlastňuje neprávom.  Dnes už takmer každé tričko nesie pojem funkčné, no jeho jedinou funkciu v skutočnosti je, že je to odev. Pri kúpe si vždy preštudujte letáčik alebo si overte značku trička na  internete a až potom nakupujte.

 Mnohí ľudia si po ohmataní funkčnej bielizne povedia, že je to„umelina“, čo ich možno odrádza od kúpy, ale je to chyba. Umelé vlákno nezadržiava vlhkosť tak ako čistá bavlna, ktorá absorbuje pot, drží vlhkosť v sebe a veľmi pomaly schne, čo vytvára diskomfort.

 Komfort-shop ponúka funkčné oblečenie – prádlo Nanosilver®

 Textilné produkty českej firmy NanoTrade, s.r.o. sú vyrábané technológiou Nanosilver® a skĺbili  v sebe vlastnosti polyesteru, elastanu a bio bavlny, čim vytvárajú skutočne funkčné oblečenie a bielizeň.

 Ich produkty boli testované v Himalájach i na Dakare a spĺňajú najvyššie atribúty kvality so zdravotnými účinkami pre pokožku, čo dokladujú mnohými certifikátmi.

 V  sortimente nájdete koleciu classic, chladivú kolekciu Dakar a hrejivú termo kolekciu Himaláje.  Všetky produkty obsahujú striebro, ktoré plní antibakteriálnu funkciu a preto napríklad nohavičky Nanosilver® ocenia predovšetkým ženy trpiace mykózami, ponožky určené na rôzne účely napomáhajú eliminovať zápach nôh a tričká zas ocenia aktívny ľudia, pretože sú rýchloschnúce a aj pri dlhšom nosení nezapáchajú tak ako klasické bavlnené tričká.

 Česká značka má na Slovensku zastúpenie prostredníctvom spoločnosti Komfort-shop, s.r.o. a celý sortiment si môžete pozrieť na ich web stránke – Prádlo, bielizeň predaj – Komfort Shop.
Reklamné články – Reklama zdarma.

Comments are closed.