Hľadáme predajcov po celom Slovensku!

Vytušiť správnu príležitosť, chopiť sa jej a z neznámeho vytvoriť známe priam nepostrádateľné – to je znakom každého dobrého podnikateľa.

Týmto heslom sa naša firma riadi už od roku 1995. V roku 2011 sme získali status výhradného dovozcu výrobkov FRE-PRO spoločnosti Fresh Products, LLC z USA pre slovenský trh. Znamenalo to pre našu firmu výraznú zmenu. Pred rokom 2011 sme sa ako veľko a maloobchod zaoberali predovšetkým čistiacimi prostriedkami, papierovému programu a sanitárnej technike.
Dnes už tvorí predaj výrobkov FRE-PRO gro nášho biznisu. Výrobky FRE-PRO sa dajú jednoducho posielať v balíkoch po celom Slovensku, čo umožnilo aj založenie internetového obchodu. Vďaka presunutiu aktivity na internet sa nám podarilo firmu zmodernizovať a rozšíriť. Dnes už nových zákazníkov nehľadáme my – oni si nájdu nás!

Ešte stále sa však nájde veľa ľudí, ktorí si za touto značkou nevedia predstaviť produkt – a to by sme chceli s Vašou pomocou zmeniť.

Možno ani Vám značka FRE-PRO zatiaľ nič nehovorí, ale pravdepodobne ste sa už s týmito výrobkami niekedy stretli. Našimi zákazníkmi sú najrôznejšie upratovacie firmy, hotely, čerpacie stanice, nákupné centrá, fitnes-centrá, zdravotnícke zariadenia, školy a pod. predovšetkým na západe Slovenska.

FRE-PRO to je komplexný systém profesionálnych osviežovačov vzduchu do interiérov, no najmä toaliet. Ponúkame pisoárové sítka, ktoré majú moderný dizajn, príjemné no intenzívne vône, sú ekologicky priaznivé, zabraňujú rozstrekovaniu moču, osviežujú priestor, obsahujú enzymatické zložky na elimináciu pachu s plnou funkciou min. 30 dní.
Vonné závesky, klipy, elektrické osviežovače a kompletnú ponuku výrobkov FRE-PRO nájdete na našej
webstránke www.cistiacebednarik.sk/

Hladáme preto firmy a podnikateľov, ktorí nám pomôžu rozšíriť okruh pôsobnosti do všetkých kútov Slovenska.
Nezáleží na tom, či ste z Košíc alebo z Tornale, nezáleží ani na tom, či ste veľkoobchod alebo menší živnostník. S našim systémom podporovaného predaja má každý šancu rozšíriť svoj biznis o kvalitné produkty, ktoré si získavajú čoraz viac zákazníkov vďaka svojej spoľahlivosti, univerzálnemu použitiu a patentovanému systému, ktorý zatiaľ nikto neprekonal.

Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne na predajni, kde Vám výrobky radi predstavíme. Radi sa s Vami stretneme aj u Vás vo firme.

Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami!

—————————————————————————————


Internetová reklama

Comments are closed.