Hodinky Zeppelin v Bratislave

HODINKY ZEPPELIN

Hodinky Zeppelin netreba fajnšmekrom vari predstavovať. Modely tejto značky sú mimoriadne elegantné, reprezentujúce svojho nositeľa. Rozpätie je od niekoľko 100€ do niekoľko 1000 €, každý model ale jasne poukazuje na svojho nositeľa, ktorý už vyrástol z éry digitáliek a zároveň nejde o naboba, ktorý by mal na rukách lacné  fake nejakej komerčnej značky.

Modely hodiniek Zeppelin sú postavené na najkvalitnejších švajčiarskych strojčekoch s precíznym prevedením telies hodín s historicky ladenými ciferníkmi, výraznými sférickými sklami a v prípade kožených remienkov ide zásadne o ručne šité kusy.   Jednotlivé modelové rady sú viazané na historické udalosti, alebo technológie použité  pri letoch vzducholodí Zeppelin.  LZ127 Count Zeppelin, LZ127 Transatlantic , LZ127 Chronometer Glashuette Observatory, Princess of the Sky,  LZ129 Hindenburg, 100 Years Zeppelin, NORDSTERN, NIGHT CRUISE, alebo dámske série Edition Porcelain LADY, Viktoria Luise LADY.              Posúdte sami, či by tieto hodinky nemali patriť práve na Vašu ruku.
Hodinky Zeppelin

Až do nedávnej doby boli práznivci  hodiniek Zeppelin odkázaní len na individuálny dovoz. Od marca má táto značka oficiálne zastúpenie aj na Slovensku, môžete si ich zakúpiť v Dome hodín MAX na Vajnorskej ulici v Bratislave.  Ak nie ste Bratislavčania, máme riešenie -objednať je možné tieto modely aj cez www.hodinky-eshop.sk.

K dispozícii je k okamžitému odberu zhruba 30 modelov. A ak nenájdete u tohoto výrobcu je tu ďaľších 3000 modelov medzi ktorými sú celkom isto aj tie Vaše hodinky.

Internetová Reklama – Reklamné články Zdarma.

 

 

 

Comments are closed.