Rozkladacie stoly a lavice

Je tu leto čas osláv, podujatí a festivalov. Pokiaľ poskytujete stravovacie služby na podujatiach tak určite potrebujete ľudí niekde usadiť aby si v pohodlí zajedli vaše špeciality a zapili ich kofolou alebo pivom. Určite ako cateringová firma máte vždy plné auto pri preprave celého inventáru. Práve z tohto dôvodu sú pre vás najlepšie rozkladacie stoly a lavice. Na tento účel je ideálne použiť pivné sety. Pivný set sa nazýva pivný práve preto že býva najčastejšie používaný na pivných slávnostiach a festivaloch. Jedna sa v podstate o rozkladací stôl a dve lavice. Jeho výhodou je veľká kapacita a jednoduché skladovanie. K pivnému setu o dĺžke stola a lavice 220 cm je možné pohodlne usadiť cca 8-10 osôb. Jeho hlavnou výhodou sú malé rozmery pri preprave jednoduché rozloženie. Pivné sety majú svoje uplatnenie všade tam kde potrebujete usadiť väčší počet osôb. Určite nie je ľudom príjemne stravovať sa tzv. na „stojáka“. Práve z tohto dôvodu sa môže javiť použite pivných stolov a lavíc ako skvelým riešením.

Pokiaľ budete vyberať pivné sety je možné rozhodovať sa podľa dĺžky stola a lavice. Taktiež je možné vybrať si požadovanú hĺbku stola. Niektorý výrobcovia ponúkajú dokonca aj pivné lavice s operadlom alebo pivné sety okrúhleho tvaru. Okrúhly tvar je síce dizajnovo veľmi efektný avšak pre usadenie toho istého počtu osôb potrebujete v porovnaní s obdĺžnikovým stolom väčšiu plochu v m2.

Samozrejme záleží na vašich požiadavkách. Pivné sety s obľubou používajú aj domácnosti v záhradách rodinných domov nakoľko je toto sedenie veľmi robustné ma dlhú životnosť a v prípade zimy je ho možné zbaliť a zazimovať v suchom priestore. Pivné sety predaj. Liptovský Mikuláš

——————————————————————————————

Rozkladacie stoly, lavice — Reklama zdarma.
——————————————————————————————


Comments are closed.